1968 GMC C25/C2500 Suburban Intake Upgrade Parts
Cold Air Intakes
(53)primary
Cometic Gasket
Cometic Chevy Gen IV BB V8 .059in CFM-20 Intake Mani Gasket Set-2.500in x 1.775in Ports
Cometic Gasket
Cometic Chevy Gen IV Big Block V8 .059in CFM-20 Intake Mani Gasket Set-2.500in x 1.775in Ports
Cometic Chevy Gen-4 BB V8 Intake Mani Gasket .060in Fiber-1.750in X 2.500in Rectangular Port-20 Pack
Cometic Chevy Gen1 Small Block V8 .060in Fiber Intake Mani Gskt Kit-1.389in x 2.305in Rectangle Port
Cometic Chevy Gen1 Small Block V8 .060in Fiber Intake Mani Gskt Kit-1.389in x 2.405in Rectangle Port
Cometic Chevy Mark IV V8 .060in Fiber Intake Mani Gasket Kit-2.160in x 1.850in Rect. Ports
Cometic Chevy Mark IV V8 .060in Fiber Intake Manifold Gasket Kit-2.500in x 1.750in Rectangular Ports
Cometic Chevy Mark IV V8 .125in Fiber Intake Manifold Gasket Kit-2.500in x 1.750in Rectangular Ports