ACL Subaru EJ20/EJ22/EJ25 (For Thrust in #3 Position) 0.25mm Oversized High Performance Main Bearing
On Backorder
Key Features
  • Oversized 0.25mm — Compensates for machining during engine rebuilds.
  • Direct replacement — Fits right.
  • Designed for thrust in the #3 position — Corrects crankshaft end play.
Secure CheckoutFast Shipping631-982-0042