- WP294K1A
- Dimensions
- 11.5" x 8.1" x 4.1"
- UPC
- Package Length
- 11.5 in
- Package Width
- 8.1 in
- Package Height
- 4.1 in
- Package Weight
- 3.90 lb
- Interchange Part Numbers
- GMB 3425-0294, Continental Elite GTKWP294, GATES NA
WATER PUMP KIT, DAYCO
Only 7 left in stock
Will this fit your vehicle?
About this part
Product Details
Description
WATER PUMP KIT, DAYCOSpecifications
- Brand
- Dayco
- Manufacturer Part #
- WP294K1A
- Dimensions
- 11.5" x 8.1" x 4.1"
- UPC
- Package Length
- 11.5 in
- Package Width
- 8.1 in
- Package Height
- 4.1 in