Holstein Parts 2CAM0010 Engine Camshaft Position Sensor
Only 9 left in stock
Secure CheckoutFast Shipping631-982-0042
About this part
Product Details
Description
Specifications
Brand
Holstein Parts
Manufacturer Part #
2CAM0010
Dimensions
8.0" x 6.0" x 1.0"
UPC
Package Length
8.0 in
Package Width
6.0 in
Package Height
1.0 in