- 55BWKH21
- Dimensions
- 6.5" x 6.5" x 5.5"
- UPC
- Package Length
- 6.5 in
- Package Width
- 6.5 in
- Package Height
- 5.5 in
- Package Weight
- 7.62 lb
NSK
WHEEL BEARING AND HUB ASSEMBLY
Only 3 left in stock
About this part
Product Details
Specifications
- Brand
- NSK
- Manufacturer Part #
- 55BWKH21
- Dimensions
- 6.5" x 6.5" x 5.5"
- UPC
- Package Length
- 6.5 in
- Package Width
- 6.5 in
- Package Height
- 5.5 in