- SP1066TRH
- Dimensions
- 10.6" x 6.0" x 3.9"
- UPC
- Package Length
- 10.6 in
- Package Width
- 6.0 in
- Package Height
- 3.9 in
- Package Weight
- 7.55 lb
- Interchange Part Numbers
Raybestos
Raybestos Specialty - Medium Duty Metallic Brake Pad Set
Only 5 left in stock
Key Features
- OE Fit, Form, and Function
- Designs and formulations that conform to OE fit, form, and function.
- Mechanical Retention System (MRS)
- Application Specific Materials
- Features heavy-duty, application specific materials with comprehensive and late model coverage.
Will this fit your vehicle?
About this part
Product Details
Description
Brake Parts Inc Raybestos Specialty - Medium Duty Metallic Disc Brake Pad SetApplication
- Brand
- Raybestos
- Manufacturer Part #
- SP1066TRH
- Dimensions
- 10.6" x 6.0" x 3.9"
- UPC
- Package Length
- 10.6 in
- Package Width
- 6.0 in
- Package Height
- 3.9 in