- SKTOP43A
- Dimensions
- 12.4" x 9.6" x 4.3"
- UPC
- Package Length
- 12.4 in
- Package Width
- 9.6 in
- Package Height
- 4.3 in
- Package Weight
- 2.38 lb
- Interchange Part Numbers
- Toyota [object Object], Spectra Premium [object Object], Dorman 264592
Skyward Automotive
Engine Oil Pan
Only 1 left in stock
Key Features
About this part
Product Details
Description
Engine Oil PanSpecifications
- Brand
- Skyward Automotive
- Manufacturer Part #
- SKTOP43A
- Dimensions
- 12.4" x 9.6" x 4.3"
- UPC
- Package Length
- 12.4 in
- Package Width
- 9.6 in
- Package Height
- 4.3 in