- SK1307100
- Dimensions
- 12.6" x 10.0" x 7.5"
- UPC
- Package Length
- 12.6 in
- Package Width
- 10.0 in
- Package Height
- 7.5 in
- Package Weight
- 8.86 lb
- Interchange Part Numbers
Skyward Automotive
Engine Water Pump
Only 1 left in stock
Key Features
About this part
Product Details
Description
Engine Water PumpSpecifications
- Brand
- Skyward Automotive
- Manufacturer Part #
- SK1307100
- Dimensions
- 12.6" x 10.0" x 7.5"
- UPC
- Package Length
- 12.6 in
- Package Width
- 10.0 in
- Package Height
- 7.5 in