- SK2451157
- Dimensions
- 15.7" x 2.8" x 2.8"
- UPC
- Package Length
- 15.7 in
- Package Width
- 2.8 in
- Package Height
- 2.8 in
- Package Weight
- 0.22 lb
- Interchange Part Numbers
- Mitsubishi [object Object], Walker Products [object Object]
Skyward Automotive
Mass Air Flow Sensor Assembly
Only 4 left in stock
Will this fit your vehicle?
About this part
Product Details
Description
Mass Air Flow Sensor AssemblySpecifications
- Brand
- Skyward Automotive
- Manufacturer Part #
- SK2451157
- Dimensions
- 15.7" x 2.8" x 2.8"
- UPC
- Package Length
- 15.7 in
- Package Width
- 2.8 in
- Package Height
- 2.8 in