- X07BJ0042
- Dimensions
- 5.5" x 4.1" x 4.2"
- UPC
- Package Length
- 5.5 in
- Package Width
- 4.1 in
- Package Height
- 4.2 in
- Package Weight
- 1.21 lb
- Interchange Part Numbers
Suspensia
Ball Joint
Only 1 left in stock
Key Features
- Corrosion resistant finish helps protect the part from harsh weather and road conditions.
Will this fit your vehicle?
About this part
Product Details
Description
Suspension Ball JointSpecifications
- Brand
- Suspensia
- Manufacturer Part #
- X07BJ0042
- Dimensions
- 5.5" x 4.1" x 4.2"
- UPC
- Package Length
- 5.5 in
- Package Width
- 4.1 in
- Package Height
- 4.2 in