- X15BJ0028
- Dimensions
- 5.3" x 3.7" x 2.8"
- UPC
- Package Length
- 5.3 in
- Package Width
- 3.7 in
- Package Height
- 2.8 in
- Package Weight
- 1.49 lb
- Interchange Part Numbers
Suspensia
Ball Joint
Only 6 left in stock
Key Features
- Corrosion resistant finish helps protect the part from harsh weather and road conditions.
Will this fit your vehicle?
About this part
Product Details
Description
Suspension Ball JointSpecifications
- Brand
- Suspensia
- Manufacturer Part #
- X15BJ0028
- Dimensions
- 5.3" x 3.7" x 2.8"
- UPC
- Package Length
- 5.3 in
- Package Width
- 3.7 in
- Package Height
- 2.8 in