- X36BJ0416
- Dimensions
- 5.4" x 3.6" x 2.6"
- UPC
- Package Length
- 5.4 in
- Package Width
- 3.6 in
- Package Height
- 2.6 in
- Package Weight
- 1.17 lb
- Interchange Part Numbers
Suspensia
Ball Joint
Only 5 left in stock
Key Features
- Corrosion resistant finish helps protect the part from harsh weather and road conditions.
About this part
Product Details
Description
Suspension Ball JointSpecifications
- Brand
- Suspensia
- Manufacturer Part #
- X36BJ0416
- Dimensions
- 5.4" x 3.6" x 2.6"
- UPC
- Package Length
- 5.4 in
- Package Width
- 3.6 in
- Package Height
- 2.6 in