- X36BJ0417
- Dimensions
- 5.4" x 3.6" x 2.6"
- UPC
- Package Length
- 5.4 in
- Package Width
- 3.6 in
- Package Height
- 2.6 in
- Package Weight
- 1.36 lb
Ball Joint
Only 1 left in stock
- Manufacturer Part #
- X36BJ0417
- Dimensions
- 5.4" x 3.6" x 2.6"
- UPC
- Package Length
- 5.4 in
- Package Width
- 3.6 in
- Package Height
- 2.6 in