- X36BJ2995
- Dimensions
- 5.4" x 3.6" x 2.6"
- UPC
- Package Length
- 5.4 in
- Package Width
- 3.6 in
- Package Height
- 2.6 in
- Package Weight
- 1.38 lb
- Interchange Part Numbers
- DORMAN 539-882, NISSAN [object Object], NISSAN [object Object]
Suspensia
Ball Joint
Only 4 left in stock
- Manufacturer Part #
- X36BJ2995
- Dimensions
- 5.4" x 3.6" x 2.6"
- UPC
- Package Length
- 5.4 in
- Package Width
- 3.6 in
- Package Height
- 2.6 in