- X36BJ7770
- Dimensions
- 5.4" x 3.6" x 3.1"
- UPC
- Package Length
- 5.4 in
- Package Width
- 3.6 in
- Package Height
- 3.1 in
- Package Weight
- 1.30 lb
Ball Joint
Only 8 left in stock
Key Features
- Corrosion resistant finish helps protect the part from harsh weather and road conditions.
Will this fit your vehicle?
- Manufacturer Part #
- X36BJ7770
- Dimensions
- 5.4" x 3.6" x 3.1"
- UPC
- Package Length
- 5.4 in
- Package Width
- 3.6 in
- Package Height
- 3.1 in