- X14CJ1548
- Dimensions
- 15.4" x 11.6" x 5.5"
- UPC
- Package Length
- 15.4 in
- Package Width
- 11.6 in
- Package Height
- 5.5 in
- Package Weight
- 7.72 lb
- Interchange Part Numbers
- DORMAN 526-816, FIAT 51959820, JEEP 51959820, FIAT [object Object], JEEP [object Object]
Suspensia
Control Arm
In Stock
Key Features
- Corrosion resistant finish helps protect the part from harsh weather and road conditions.
About this part
Product Details
Description
Suspension Control Arm and Ball Joint AssemblySpecifications
- Brand
- Suspensia
- Manufacturer Part #
- X14CJ1548
- Dimensions
- 15.4" x 11.6" x 5.5"
- UPC
- Package Length
- 15.4 in
- Package Width
- 11.6 in
- Package Height
- 5.5 in