- N503-0104
- Dimensions
- 18.6" x 13.8" x 10.4"
- UPC
- Package Length
- 18.6 in
- Package Width
- 13.8 in
- Package Height
- 10.4 in
- Package Weight
- 28.0 lb
- Interchange Part Numbers
- General Motors 19321352
TerePower
New Power Steering Gear
In Stock
Will this fit your vehicle?
About this part
Product Details
Application
- Brand
- TerePower
- Manufacturer Part #
- N503-0104
- Dimensions
- 18.6" x 13.8" x 10.4"
- UPC
- Package Length
- 18.6 in
- Package Width
- 13.8 in
- Package Height
- 10.4 in