- HA11008C
- Dimensions
- 31.0" x 5.0" x 11.0"
- UPC
- Package Length
- 31.0 in
- Package Width
- 5.0 in
- Package Height
- 11.0 in
- Package Weight
- 1.00 lb
- Interchange Part Numbers
- Four Seasons [object Object], Global Parts Distributors [object Object], Toyota [object Object]
- Manufacturer Part #
- HA11008C
- Dimensions
- 31.0" x 5.0" x 11.0"
- UPC
- Package Length
- 31.0 in
- Package Width
- 5.0 in
- Package Height
- 11.0 in