- HA11014C
- Dimensions
- 29.0" x 10.0" x 11.0"
- UPC
- Package Length
- 29.0 in
- Package Width
- 10.0 in
- Package Height
- 11.0 in
- Package Weight
- 4.00 lb
- Manufacturer Part #
- HA11014C
- Dimensions
- 29.0" x 10.0" x 11.0"
- UPC
- Package Length
- 29.0 in
- Package Width
- 10.0 in
- Package Height
- 11.0 in