- HA111360C
- Dimensions
- 36.0" x 7.0" x 10.0"
- UPC
- Package Length
- 36.0 in
- Package Width
- 7.0 in
- Package Height
- 10.0 in
- Package Weight
- 3.00 lb
- Interchange Part Numbers
Universal Air Conditioning
A/C Liquid Line Assembly
In Stock
About this part
Product Details
Description
Liquid Line w/o Orifice TubeSpecifications
- Brand
- Universal Air Conditioning
- Manufacturer Part #
- HA111360C
- Dimensions
- 36.0" x 7.0" x 10.0"
- UPC
- Package Length
- 36.0 in
- Package Width
- 7.0 in
- Package Height
- 10.0 in