- HA11180C
- Dimensions
- 18.0" x 12.0" x 18.0"
- UPC
- Package Length
- 18.0 in
- Package Width
- 12.0 in
- Package Height
- 18.0 in
- Package Weight
- 2.00 lb
- Interchange Part Numbers
Universal Air Conditioning
A/C Liquid Line Assembly
In Stock
About this part
Product Details
Description
Liquid Line w/o Orifice TubeSpecifications
- Brand
- Universal Air Conditioning
- Manufacturer Part #
- HA11180C
- Dimensions
- 18.0" x 12.0" x 18.0"
- UPC
- Package Length
- 18.0 in
- Package Width
- 12.0 in
- Package Height
- 18.0 in