- UN0887-24VC
- Dimensions
- 35.0" x 9.0" x 17.0"
- UPC
- Package Length
- 35.0 in
- Package Width
- 9.0 in
- Package Height
- 17.0 in
- Package Weight
- 23.0 lb
Universal Air Conditioning
HVAC Unit Case Assembly
In Stock
About this part
Product Details
Description
U: UNIVERSAL UNDERDASH 24V A/C Under Dash UnitSpecifications
- Brand
- Universal Air Conditioning
- Manufacturer Part #
- UN0887-24VC
- Dimensions
- 35.0" x 9.0" x 17.0"
- UPC
- Package Length
- 35.0 in
- Package Width
- 9.0 in
- Package Height
- 17.0 in