- UN0888-24VC
- Dimensions
- 19.0" x 9.0" x 17.0"
- UPC
- Package Length
- 19.0 in
- Package Width
- 9.0 in
- Package Height
- 17.0 in
- Package Weight
- 11.0 lb
- Interchange Part Numbers
- REFRIAUTO [object Object]
Universal Air Conditioning
HVAC Unit Case Assembly
Only 5 left in stock
Description
U: UNIVERSAL UNDERDASH 24V A/C Under Dash UnitSpecifications
- Manufacturer Part #
- UN0888-24VC
- Dimensions
- 19.0" x 9.0" x 17.0"
- UPC
- Package Length
- 19.0 in
- Package Width
- 9.0 in
- Package Height
- 17.0 in