- UN0889-24VC
- Dimensions
- 19.0" x 9.0" x 17.0"
- UPC
- Package Length
- 19.0 in
- Package Width
- 9.0 in
- Package Height
- 17.0 in
- Package Weight
- 12.0 lb
- Interchange Part Numbers
- Global Air Inc. [object Object], REFRIAUTO [object Object],[object Object]
Universal Air Conditioning
HVAC Unit Case Assembly
In Stock
Description
U: UNIVERSAL UNDERDASH 24V A/C Under Dash UnitSpecifications
- Manufacturer Part #
- UN0889-24VC
- Dimensions
- 19.0" x 9.0" x 17.0"
- UPC
- Package Length
- 19.0 in
- Package Width
- 9.0 in
- Package Height
- 17.0 in