- OR0060G-10
- Dimensions
- 6.0" x 5.0" x 6.0"
- UPC
- Package Length
- 6.0 in
- Package Width
- 5.0 in
- Package Height
- 6.0 in
- Package Weight
- 0.15 lb
- Interchange Part Numbers
About this part
Product Details
Description
U: #6 GM CAPTURED FIT SL Oring Multipack - 10Specifications
- Brand
- Universal Air Conditioning
- Manufacturer Part #
- OR0060G-10
- Dimensions
- 6.0" x 5.0" x 6.0"
- UPC
- Package Length
- 6.0 in
- Package Width
- 5.0 in
- Package Height
- 6.0 in