- V20-3770-XXL
- Dimensions
- 2.6" x 2.0" x 2.8"
- UPC
- Package Length
- 2.6 in
- Package Width
- 2.0 in
- Package Height
- 2.8 in
- Package Weight
- 0.13 lb
- Interchange Part Numbers
Vaico
Gasket Set, automatic transmission
In Stock
Will this fit your vehicle?
About this part
Product Details
Expert Kits+: All needed parts packed and supplied in just one box.
Description
Gasket Set Automatic Transmission, W/ Sealing sleeves, plug-in housing, gasketApplication
6HP26Z, 6HP28, 6HP32 / 6-speedSpecifications
- Brand
- Vaico
- Manufacturer Part #
- V20-3770-XXL
- Dimensions
- 2.6" x 2.0" x 2.8"
- UPC
- Package Length
- 2.6 in
- Package Width
- 2.0 in
- Package Height
- 2.8 in