- V30-20-0006
- Dimensions
- 69.3" x 2.0" x 3.1"
- UPC
- Package Length
- 69.3 in
- Package Width
- 2.0 in
- Package Height
- 3.1 in
- Package Weight
- 0.75 lb
- Interchange Part Numbers
Vemo
High Pressure Line, air conditioning
Only 5 left in stock
About this part
Product Details
Description
High Pressure Line, air conditioningSpecifications
- Brand
- Vemo
- Manufacturer Part #
- V30-20-0006
- Dimensions
- 69.3" x 2.0" x 3.1"
- UPC
- Package Length
- 69.3 in
- Package Width
- 2.0 in
- Package Height
- 3.1 in