- V20-72-0166
- Dimensions
- 2.0" x 3.5" x 3.5"
- UPC
- Package Length
- 2.0 in
- Package Width
- 3.5 in
- Package Height
- 3.5 in
- Package Weight
- 0.09 lb
- Interchange Part Numbers
Vemo
Sensor, crankshaft pulse
Only 3 left in stock
Will this fit your vehicle?
About this part
Product Details
Description
Sensor, crankshaft pulseSpecifications
- Brand
- Vemo
- Manufacturer Part #
- V20-72-0166
- Dimensions
- 2.0" x 3.5" x 3.5"
- UPC
- Package Length
- 2.0 in
- Package Width
- 3.5 in
- Package Height
- 3.5 in