- V20-72-0157
- Dimensions
- 2.0" x 2.0" x 2.8"
- UPC
- Package Length
- 2.0 in
- Package Width
- 2.0 in
- Package Height
- 2.8 in
- Package Weight
- 0.13 lb
- Interchange Part Numbers
Vemo
Sensor, exhaust pressure
Only 6 left in stock
Will this fit your vehicle?
About this part
Product Details
Description
Sensor, exhaust pressureSpecifications
- Brand
- Vemo
- Manufacturer Part #
- V20-72-0157
- Dimensions
- 2.0" x 2.0" x 2.8"
- UPC
- Package Length
- 2.0 in
- Package Width
- 2.0 in
- Package Height
- 2.8 in