- V26-72-0007
- Dimensions
- 1.6" x 2.6" x 2.7"
- UPC
- Package Length
- 1.6 in
- Package Width
- 2.6 in
- Package Height
- 2.7 in
- Package Weight
- 0.11 lb
- Interchange Part Numbers
- 103031, SEB962, 5S2465, 5S2401, MS0038, 5S2465, SU5299, SU4191, 1580856, 1580866, 95625, 0906085
Vemo
Sensor, intake manifold pressure
Only 4 left in stock
Will this fit your vehicle?
About this part
Product Details
Description
Sensor, intake manifold pressureSpecifications
- Brand
- Vemo
- Manufacturer Part #
- V26-72-0007
- Dimensions
- 1.6" x 2.6" x 2.7"
- UPC
- Package Length
- 1.6 in
- Package Width
- 2.6 in
- Package Height
- 2.7 in