- V26-72-0183
- Dimensions
- 1.6" x 2.6" x 2.7"
- UPC
- Package Length
- 1.6 in
- Package Width
- 2.6 in
- Package Height
- 2.7 in
- Package Weight
- 0.07 lb
- Interchange Part Numbers
- 37830P8ES00, 35109, 26720183, 823078
Vemo
Sensor, intake manifold pressure
Only 3 left in stock
Will this fit your vehicle?
About this part
Product Details
Description
Sensor, intake manifold pressureSpecifications
- Brand
- Vemo
- Manufacturer Part #
- V26-72-0183
- Dimensions
- 1.6" x 2.6" x 2.7"
- UPC
- Package Length
- 1.6 in
- Package Width
- 2.6 in
- Package Height
- 2.7 in