- V20-72-0016
- Dimensions
- 1.6" x 2.6" x 2.7"
- UPC
- Package Length
- 1.6 in
- Package Width
- 2.6 in
- Package Height
- 2.7 in
- Package Weight
- 0.09 lb
- Interchange Part Numbers
Vemo
Sensor, parking distance control
Only 4 left in stock
Will this fit your vehicle?
About this part
Product Details
Description
Sensor, parking distance controlSpecifications
- Brand
- Vemo
- Manufacturer Part #
- V20-72-0016
- Dimensions
- 1.6" x 2.6" x 2.7"
- UPC
- Package Length
- 1.6 in
- Package Width
- 2.6 in
- Package Height
- 2.7 in