- V26-72-0016
- Dimensions
- 2.8" x 2.8" x 1.6"
- UPC
- Package Length
- 2.8 in
- Package Width
- 2.8 in
- Package Height
- 1.6 in
- Package Weight
- 0.13 lb
- Interchange Part Numbers
Vemo
Sensor, speed
Only 6 left in stock
Will this fit your vehicle?
About this part
Product Details
Description
Sensor, speedSpecifications
- Brand
- Vemo
- Manufacturer Part #
- V26-72-0016
- Dimensions
- 2.8" x 2.8" x 1.6"
- UPC
- Package Length
- 2.8 in
- Package Width
- 2.8 in
- Package Height
- 1.6 in