- V70-72-0035
- Dimensions
- 2.0" x 3.5" x 3.5"
- UPC
- Package Length
- 2.0 in
- Package Width
- 3.5 in
- Package Height
- 3.5 in
- Package Weight
- 0.35 lb
- Interchange Part Numbers
Vemo
Sensor, wheel speed
Only 7 left in stock
Will this fit your vehicle?
About this part
Product Details
Description
Sensor, wheel speedSpecifications
- Brand
- Vemo
- Manufacturer Part #
- V70-72-0035
- Dimensions
- 2.0" x 3.5" x 3.5"
- UPC
- Package Length
- 2.0 in
- Package Width
- 3.5 in
- Package Height
- 3.5 in