- V70-72-0037
- Dimensions
- 15.0" x 4.1" x 3.7"
- UPC
- Package Length
- 15.0 in
- Package Width
- 4.1 in
- Package Height
- 3.7 in
- Package Weight
- 0.71 lb
- Interchange Part Numbers
Vemo
Sensor, wheel speed
Only 4 left in stock
Will this fit your vehicle?
About this part
Product Details
Description
Sensor, wheel speedSpecifications
- Brand
- Vemo
- Manufacturer Part #
- V70-72-0037
- Dimensions
- 15.0" x 4.1" x 3.7"
- UPC
- Package Length
- 15.0 in
- Package Width
- 4.1 in
- Package Height
- 3.7 in