- V10-73-0020
- Dimensions
- 1.3" x 1.0" x 1.6"
- UPC
- Package Length
- 1.3 in
- Package Width
- 1.0 in
- Package Height
- 1.6 in
- Package Weight
- 0.03 lb
- Interchange Part Numbers
- 0916285, 116019, 8K0959831, 8K0959831A, 8K0959831V10, 10730020, 206187, 8K0959831AV10, 662506
Vemo
Switch, door lock
Only 3 left in stock
Will this fit your vehicle?
About this part
Product Details
Description
Switch, door lockSpecifications
- Brand
- Vemo
- Manufacturer Part #
- V10-73-0020
- Dimensions
- 1.3" x 1.0" x 1.6"
- UPC
- Package Length
- 1.3 in
- Package Width
- 1.0 in
- Package Height
- 1.6 in