- V20-73-0082
- Dimensions
- 2.8" x 1.0" x 2.0"
- UPC
- Package Length
- 2.8 in
- Package Width
- 1.0 in
- Package Height
- 2.0 in
- Package Weight
- 0.08 lb
- Interchange Part Numbers
Vemo
Switch, hazard light
Only 7 left in stock
Will this fit your vehicle?
About this part
Product Details
Description
Switch, hazard lightSpecifications
- Brand
- Vemo
- Manufacturer Part #
- V20-73-0082
- Dimensions
- 2.8" x 1.0" x 2.0"
- UPC
- Package Length
- 2.8 in
- Package Width
- 1.0 in
- Package Height
- 2.0 in