- V20-73-0193
- Dimensions
- 2.0" x 3.5" x 3.5"
- UPC
- Package Length
- 2.0 in
- Package Width
- 3.5 in
- Package Height
- 3.5 in
- Package Weight
- 0.13 lb
- Interchange Part Numbers
Vemo
Switch, tailgate release
Only 9 left in stock
Will this fit your vehicle?
About this part
Product Details
Expert Kits+: All needed parts packed and supplied in just one box.
Description
Switch, tailgate releaseSpecifications
- Brand
- Vemo
- Manufacturer Part #
- V20-73-0193
- Dimensions
- 2.0" x 3.5" x 3.5"
- UPC
- Package Length
- 2.0 in
- Package Width
- 3.5 in
- Package Height
- 3.5 in